Na całym świecie ludzie są ponownie kształceni w zakresie korzyści płynących ze stosowania wszystkich bogactw naturalnych, a w szczególności w produktach związanych z bezpośrednim kontaktem z ciałem, ze szczególnym naciskiem na produkty do pielęgnacji i ogólnie dobrej kondycji naszej skóry, włosów i całego ciała, dlatego….

Wszystkie produkty do pielęgnacji ciała i twarzy z Kandinatural są

100% naturalne

100% Ręcznie wykonane

100% Bez konserwantów

100% Bez zabarwienia

100% wolne od sztucznych zapachów

100% Przyjazne dla środowiska

Pasja do zdrowego stylu życia i sportu oraz miłość do Polski i Egiptu skłoniła nas do poszukiwania najlepszych naturalnych produktów wytwarzanych w Egipcie z naturalnych egipskich surowców.

Efektem naszych poszukiwań są m.in. wyjątkowe, w 100% naturalne, wolne od substancji chemicznych, egipskie kosmetyki do pielęgnacji ciała, pięknie opakowane z charakterystycznym egipskim urokiem, aby kobiety takie jak Ty, słynące na całym świecie ze swej słowiańskiej urody, mogły o nią dbać w domowym zaciszu czując się niczym Kleopatra.

W rzeczywistości kilka składników w naszych produktach wykorzystywane były przez faraonów i Kleopatrę. Co więcej, kilka opakowań produktów to identyczne kopie pojemników pokazane w Muzeum Egipskim używanych dawno temu przez królowe faraonów.

—————————————————————————————–

Kandinatural to ekologiczne kosmetyki z Egiptu, które powstały dla kobiet takich jak Ty. Nasze kosmetyki bazują na prostych i naturalnych, pełnych wartości odżywczych składnikach, bo to właśnie w nich tkwi sekret egipskich metod pielęgnacji skóry. Dzięki Kandinatural oddasz się orientalnym rytuałom w zaciszu swojego domu.

 

Dystrybutor:

Importer naturalnych produktów z Egiptu:

Maria sp. z o.o

  1. Zamknięta 10/1.5

30-554 Kraków

www.kandinatural.pl

tel. 510 10 66 33

sklep@kandinatural.pl

 

Producent:

Al Fayoum Governorate

44 Mohamed Mazhar st, first flr, Zamalek, Cairo